Make your own free website on Tripod.com

 

 

* Spor ve Sosyal 

Faaliyetlerimiz

 

BELEDİYE ESNAF SPOR İLE BAŞARIDAN BAŞARIYA

 

                Ekonomimizin kısıtlı olmasına rağmen Belediyemiz her türlü sosyal etkinlik ve sportif faaliyetlerin gelişmesine maddi ve manevi her türlü lojistik desteği sağlamaktadır. Belediyemiz çatısı altında kurulan ve ilçemizi temsil eden Belediye Esnaf Spor Futbol takımımızda bu sezon büyük yenilikler yapılıp şampiyonluğa aday takım haline getirilmiştir. İlçemizi 1. Amatör Liginde temsil eden Belediye Esnaf Spor, 1998-1999 sezonunu 1. Amatör Ligi Şampiyonu olarak tamamlamıştır. 3. Lige terfii maçlarında şanssız olarak elenmiştir. Belediye Başkanı Halil Dilek ÖZCAN’ın başkanlığını yaptığı Belediye Esnaf Sporumuz geçtiğimiz dönemden de  büyük tecrübe ve ders alarak değişik il ve ilçelerden 5 futbolcu transfer ederek takımını güçlendirmiştir.

 

 

20 Ekim 1999 tarihinden bu yana sürekli kamp ve kondisyon ağırlıklı hazırlık maçları yapan takımımız klüp başkanı Halil Dilek ÖZCAN, Teknik Direktör Hamdi GÜNER, antranörler İdris AKIN ve Coskun ÇELİK ile yapılan görüşmelerde bu sezon gruplarındaki takımların güçlü olduklarını ve futbolcuların hırsları ve azimlerinin kendilerini umutlandırdığını, bu sezon bomba gibi olduklarını ve mutlaka şampiyon olmaları gerektiğini ve bunu başarabileceklerini belirttiler.

 

                Türkeli Belediye Esnaf Spora futbol sürecinde sonsuz başarılar diliyoruz.

 

Soldan Sağa(ayaktakiler): Mustafa ÖZDEN(Dilek Aydınlatma), Mustafa ÖZCAN (Dilek Aydınlatma), Cihat ÖZCAN,Yasin,Murat,Tahsin,Mehmet,Kerem,Hasan,Halil Dilek ÖZCAN(Belediye ve Belediye Esnaf Spor Kulübü Bşk.),Hamdi GÜNER(Antrenör)

Soldan Sağa(oturanlar): Erdal, Gürhan,Hasan,Orhan,Kürşat

 

 

Türkeli Belediye Esnaf Spor Futbol Takımı

Belediye ve Belediye Esnaf Spor Kulübü Başkanı Halil Dilek ÖZCAN  ile birlikte...

 

 

Belediye Esnaf Spor Futbol takımımızda bu sezon büyük yenilikler yapılıp şampiyonluğa aday takım haline getirilmiştir.

Türkeli Belediye Esnaf Spor Oyuncuları (önceki kadro)

 

Yaz Şenliklerinde Bafra Belediyesi Mehter Takımı Türkeli Caddelerinde.

 

 

 

Belediye İdari Yapısı

İlçe Ve Belediye Tarihi

Belediye Faaliyetleri

Türkeli Coğrafi Yapısı

Avcılar ve Atıcılar Spor  Kulübü Derneği